Hakkımızda

31 YILDIR DEĞİŞMEYEN HİZMET

Çamlıbel  kaynak suyu üretim tesisleri toplamda 20 dönüm arazi üzerine  kurulmuş , 2500 metrekare kapalı alana sahiptir.tesiste yer alan tüm su depoları , yıkama , dolum,kapatma makineleri ,laboratuvar teçhizatı ve tüm yardımcı ekipmanlar  uluslar arası standartlara göre  temin edilmiş  ve  düzenlenmiştir.

Temellerin atıldığı 1990 yılı itibari ile büyük bir özveri ve titizlikle yoluna  devam etmektedir. bulunduğu  mevkii ve konum itibari ile 2000 hektarlık  kayışdağ devlet ormanı varlığıyla doğal koruma ile  çevrili olması  nedeniyle  endüstriyel ,zirai , ve evsel  faliyetlerden etkilenmeyen  bir  ortamda bulunmakta  ve korunmaktadır.

Kaynak çıkış noktalarımız  uluslar arası standartlara göre  düzenlenmiş  koruma altına  alınmış ,  maksimum hijyen düşünülerek fabrika alanımıza kadar güvenliği sağlanmıştır.

Çamlıbel  kaynak suyu  tam donanıma sahip  laboratuvar imkanları ve kaynak suyumuzun kaynağından dolumuna kadar olan tüm üretim aşamalarında fiziksel , kimyasal, mikrobiyolojik, duyusal testlerden geçirilmektedir.  insan sağlığını temel alan hijyen  standartalarına  sahip uygun ambalajlar  kullanılmakta  ve kullanılan bu ambalajlar  fiziksel , kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirilmektedir.  tesislerimizde ıso 9001-2015  ve  ıso 22000-2005 kalite sistemleri uygulanmaktadır.

0
Yıl Hizmet
0
Bayi